THE BEST OF LEATHER
by SOFT LEATHER GOODS IND. CO.
Portfele, ...
Etui, ...
Notatniki, teczki konferencyjne, ...
Biwuary, saszetki, ...
Nesesery, aktówki, teczki, ...
Kosmetyczki, torby, ...
Organizery, kalendarze, ...
Komplety, ...
Pozostałe produkty...
Szanowni Państwo,

     Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na naszą ofertę. Jesteśmy producentami eleganckiej galanterii skórzanej. Od początku istnienia naszej firmy czynimy wszystko, aby proponowane Państwu wyroby zaspakajały Wasze wymagania. Firma istnieje od 1978 roku, posiada zakłady produkcyjne w Łodzi i w Krakowie. W naszej ofercie znajduje się ponad 250 wyrobów w następującym asortymencie:
  • różnorodne etui: na klucze, okulary, długopisy, wizytówki, karty magnetyczne, telefony komórkowe, krawaty, koszule, dyplomy, monety, dokumenty, bilety lotnicze i promowe,
  • drobna galanteria: breloki, otwieracze, portfele, portmonetki, saszetki, kosmetyczki,
  • materiały konferencyjne i wyposażenia biura: notatki konferencyjne, teczki kongresowe, kalendarze, organizery, biwuary, aktówki, podkłady na biurko, długopisy,
  • teczki, neseserki, torby pilota, torby podróżne i torebki damskie.
     Oprócz prezentowanych wyrobów wykonujemy również nietypowe zlecenia na indywidualne zamówienia klienta. Do produkcji używamy doskonałej jakości skór, głównie cielęcych i najlepszych okuć. Dzięki możliwości wykonania tłoczenia Państwa logo, a także druku znaku firmowego na podszewce, wyroby nasze są wspaniałym prezentem i nośnikiem reklamy.

     W 1994 roku zostaliśmy zaproszeni do udziału w ekskluzywnej kolekcji Business Centre Club. Wyrazem uznania dla jakości i wzornictwa naszych wyrobów jest nagrodzenie 24 z nich przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego znakiem Dobry Wzór '96. Wystąpiliśmy do Rotary International o przyznanie certyfikatu na wyroby Rotarian. Naszymi klientami są instytucje finansowe, centrale handlu zagranicznego i wiodące firmy na rynku polskim. Wyroby nasze znalazły również uznanie u odbiorców zagranicznych, czego wyrazem jest export do Francji i Szwecji. Posiadamy też szereg patentów zgłoszonych w Urzędzie Patentowym. Oprócz działalności produkcyjnej firma nasza wspiera wiele akcji charytatywnych i kulturalnych.

     Wierzymy, że wykonane przez naszych doświadczonych fachowców wyroby, zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do współpracy

Właściciele firmy "SOFT"

 


Biuro handlowe
42-200 Czestochowa, ul. Lelewela 11/19
tel. (034) 370-40-18
fax (034) 370-42-23

Filia Kraków
30-403 Kraków, ul. Rzemieślnicza 20
tel. (012) 266-20-22 w. 1288; 1423
tel./fax (012) 267-00-38

e-mail: soft@soft.pl
stat4u